הכנת מצגת ליום הולדת או לכל אירוע חשוב אחר

מצגות לאירוע אישי היא אולי המסר הכי מרגש שניתן להעביר לאדם החוגג. בדר״כ מדובר בסקירת ילדותו, שנות נעוריו, בחוויות משמעותיות שעבר ובמאפיינים הבולטים בו.

לשם כך, נדרש זמן לתכנון, הבנת הרקע של אותו אדם והמסר אותו המשפחה רוצה לשדר לחוגג ולצופים

את תהליך הכנת מצגת ליום הולדת אני לוקחת במלוא הרצינות (כמו את שאר המשימות בחיי), במטרה להעניק מזכרת בלתי נשכחת.

מצגות אלו מורכבות ממספר שלבי הכנה מרכזיים:

הגדרת אופי המצגת - בשיחה משותפת עם בני המשפחה נבחר בקונספט מתאים עבור המצגת שמתאים לאופי החגיגה ולחוגג. כך למשל, יש הבדל בין מצגת המיועדת להקרנה מול קהל קטן ואינטימי של חברים, לעומת קהל מוזמנים גדול המורכב מחברים, קולגות ובני משפחה.

איסוף חומרים – מדובר בחומרים הנמצאים ברשותכם ויכולים להיות סרטונים ותמונות סטילס מגילאים ואירועים שונים בחיים, ציורים, שירים וכל דבר אחר הקשור לעולמו של החוגג.  כמו כן, מומלץ לבחור בחומרים איכותיים וטובים הקשורים לנקודות עיקריות ומשמעותיות בחייו. כך למשל, ניתן לבחור תמונות וסרטונים מימי הולדת בעבר, חופשה בארץ או בחו"ל, שירות צבאי, חתונה,לידת הילדים אירוע משפחתי או טקס בבית הספר.

ארגוני תכני המצגת - לאחר שנאספו חומרי המצגת אדאג לארגנם באופן הרמוני וזורם בהתאם לקונספט נבחר. ניתן למשל לארגן מצגות בסדר כרונולוגי או בהתאם לדגש מיוחד בחיי החוגג כמו תחביב מרכזי או מאפיין אישיות. בנוסף, בתיאום עמכם נבחן הוספת תכנים מתאימים נוספים כדוגמת טקסט משעשע, צילומי ברכות של בני משפחה וחברים, או שילוב של שיר מקורי ליום ההולדת.

עריכת המצגת בתוכנה מיוחדת לכדי הפקה מרשימה, יפה ומקצועית, אשר תרגש ותשמח את כול משתתפי מסיבת יום ההולדת. שלב זה כולל גם עריכה מוסיקלית עם שירים האהובים על בן /בת השמחה ומתאימים לתכני ומסרי התמונות המוצגות. כמו כן, נשלב במצגת אפקטים מיוחדים מתאימים כמו קטעי אנימציה, מעברים מעניינים בין התמונות, קטעי קריינות וכתוביות.

הקרנת המצגת - בקשו שקט בקהל והכריזו על הקרנת המצגת לקבלת תשומת לב מקסימלית - כך נביא בפני המוזמנים את המצגת שתפתיע ותרגש את החוגג, ותעניק נופך ומשמעות ליום מיוחד וחשוב זה בחייו.

 

להזמנת מצגת איכותית ומושקעת, מוזמנים ליצור קשר עם הגר בטלפון 050-5733431.

הרווק המושבע חוגג 40
יום נישואין להורים
יום הולדת 60 לאבא
רביד חוגג בר מצווה
יום הולדת 50 לבוס
מור חוגגת בת מצווה