סדנאות  ליום  הולדת 

 

רבות הדרכים לחגוג יום הולדת...

בבחירת סדנאות ליום הולדת מרוויחים גם פעילות מעשירה בהתאמה אישית מלאה וגם מסיבה כמו שצריך.

סדנה יצירתית ומעשירה היא דרך נפלאה למפגש איכותי בין כל החברות... מבלי לפסוח על חגיגה אמיתית.

הסדנאות של אבקת פיות משולבות כחלק ממסיבת יום ההולדת גם סדנא וגם חגיגה. לא מוותרות על כל הכיף בחגיגה!

הסדנאות מתוכננות בקפידה מבחינת תכניהן וחומרי הגלם שלהן ונותנות לבנות לטעום, להתנסות, להעשיר את היצרתיות

ולצאת עם תוצר פרי ידיהן.

הסדנאות משלבות משחק העצמה, ריקודים, טקס ברכות יפהפה, גיבוש והנאה.

להלן פירוט נרחב על הסדנאות של אבקת פיות:

# סדנת לוכד חלומות# סדנת סבונים # סדנת מעצבות צעירות #סדנת שזירת פרחים # סדנת איפור לנערות # סדנת מוצרי טיפוח# סדנת בצק סוכר #

סדנא ליום הולדת ריחנית- ליצור את הסבון בריח האהוב עלייך, בגון האהוב עלייך ובעיצוב שהוא רק שלך... מגוון ניחוחות ואפשרויות... טקס ברכות ריחני במיוחד, ריקודים וכיף אמיתי. (מתאים לגילאי 7 מעלה)

 

בסדנת עיצוב סבונים נריח, נחוש, נמדוד, נוסיף, נשדרג סבונים עפ״י העדפותיה של כל אחת ואחת סדנת הכנת סבונים מעוצבים - סבון שקוף, סבון אטום, עם פרחים מיובשים או נצנצים.... מגוון אפשרויות עיצוב.

כל משתתפת תבחר עפ״י טעמה האישי את העיצוב, הגוון והניחוח.

נלמד כיצד לעבוד לפי שלבים ונבצע הכל לבד​מסיבת ריקודים סוחפת - מוסיקה הכי עדכנית שיש, טקס ברכות מיוחד ועשיר.

 

סדנת הכנת סבונים

 

הסדנא הזו מתחילה בבחירה. בחירת הריח האהוב מתוך מגוון תמציות, בחירת הצבע הרצוי וכמובן, ההחלטה באילו תבניות להשתמש...? המגוון רחב וניתן לבחור כמה תבניות... הסדנא מתבצעת סביב שולחן, כל החומרים נגישים ומשולטים, ההנחיה מתבצעת תוך כדי הדגמה. הבנות תלמדנה כיצד לעבוד לפי שלבים ובצורה עצמאית תןך ליווי ותמיכה. ניתן ליצור סבונים שקופים או אטומים, עם נצנצים או בלי והעיקר שהן בוחרות - מה שהן אוהבות. בסיום הסדנא, כל משתתפת יוצאת עם מספר סבונים ריחניים אישיים, ארוזים יפה.  לכל משתתפת סינר ורוד, וכלי עבודה אסטטיים, חומרים, תבניות מגוונות ואפשרויות רבות הסדנא מועברת באוירה נעימה וזורמת, עם מוסיקת רקע נעימה... לעיתים קרובות הבנות מפזמות שירים ויוצרות וזה תענוג לעיניים ולהרגשה!! הסדנא הגיעה לסיומה - אבל.... רגע! החגיגה רק מתחילה!!  משחק העצמה, צילומי אופנה על השטיח האדום, מסיבת ריקודים סוחפת ועוד הפתעות מגניבות, משמחות ומגבשות. 

 

הפקת סדנת סבונים ליום הולדת

סדנת סבונים מורכבת מהפקת יום הולדת מקיפה ושלמה על  מרכיביה ותכניה. 

**שליחת הזמנה אישית ומעוצבת המתאימה להלך הרוח של מסיבת יום הולדת ריחנית

**ארגון מקום המסיבה - בין אם בבית,  בחצר או בחדר הדיירים, אנו דואגות ליצירת אווירה מתאימה, מערכת סאונד והגברה, ומוסיקה עדכנית המתאימה לגילאי ואופי המסיבה. עורכות את השולחן במפה אסתטית, כלים ושאר חומרים. 

** עמדה בקבלת פנים- תופעל במהלך 15-20 הדקות 

הראשונות וזה זמן מצויין עבור הבנות להתאקלם, לנשנש, לפטפט ולהנות מהפינוקים... העמדות לבחירה כוללות עמדות איפור, עיטורי גוף מנצנצים, עמדת לק ועמדת קעקועים

**נערוך את טקס העוגה, הבעת משאלה, חיבוקים ונשיקות.

 

הזמנת סדנת סבונים

להזמנת סדנת סבונים ליום הולדת ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר בטלפון 050-5733431.

 לגוף ולנפש...

חולמת על סדרת מוצרי טיפוח על שמך? במסיבה הזו תכיני את הפילינג שלך, בניחוח האהוב עליך ובגוון האהוב עלייך. בושם שהוא רק שלך, שפתון בגוון שאת הכי אוהבת וקרם גוף עשיר ומפנק  (מומלץ מגיל 10 ומעלה ומותאם לפי גיל)

 

סדנת מוצרי טיפוח מפנקים

כל משתתפת תכין פילינג גוף / קרם גוף, בושם ושפתון / שקיק ריחני  - בניחוח האהוב עליה, בגוון האהוב עליה

בד בבד נלמד על חומרי הגלם ועל תרומתם לתחושה ולעור

כל מוצר טיפוח יארז באריזה מהודרת

מסיבת ריקודים באוירה סוחפת - מוסיקה הכי עדכנית שיש

 

סדנת מוצרי טיפוח לנערות

 

סדנא לגוף ולנפש. הסדנא הזו ריחנית. ונעימה. וכיפית. ומפתיעה ושימושית!!

בחירת הריח האהוב מתוך מגוון תמציות, בחירת המרקם הרצוי וההתלהבות והגאווה שהבנות חשות תוך כדי הסדנא ובסיומה - אין שניה לה!  הסדנא מתבצעת סביב שולחן, כל החומרים נגישים ומשולטים, ההנחיה מתבצעת תוך כדי הדגמה. הבנות תלמדנה כיצד לעבוד לפי שלבים ובצורה עצמאית תןך ליווי ותמיכה. כל משתתפת תכין שלושה מוצרים אותם תבחר ילדת יום ההולדת מבעוד מועד. ניתן להכין קרם גוף ריחני או פילינג מחומרים טבעיים, בושם, שקיק ריחני או שפתון בגוון עדין.  בסיום הסדנא, כל משתתפת יוצאת עם מארז ובו 3 מוצרים שהכינה בעצמה עם הריח והגוון האהובים.  לכל משתתפת סינר ורוד, כלי עבודה אסטטיים, חומרים ומיכלים אישיים.  הסדנא מועברת באוירה נעימה וזורמת, עם מוסיקת רקע נעימה... לעיתים קרובות הבנות מפזמות שירים ויוצרות וזה תענוג לעיניים ולהרגשה!! הסדנא הגיעה לסיומה - אבל.... רגע! החגיגה רק מתחילה!!  משחק העצמה, צילומי אופנה על השטיח האדום, מסיבת ריקודים סוחפת ועוד הפתעות מגניבות, משמחות ומגבשות. 

 

הפקת סדנת מוצרי פינוק לנערות

סדנת מוצרי טיפוח ופינוק מורכבת מהפקת יום הולדת מקיפה ושלמה על  מרכיביה ותכניה. 

**שליחת הזמנה אישית ומעוצבת המתאימה להלך הרוח של מסיבת יום הולדת ריחנית

**ארגון מקום המסיבה - בין אם בבית,  בחצר או בחדר הדיירים, אנו דואגות ליצירת אווירה מתאימה, מערכת סאונד והגברה, ומוסיקה עדכנית המתאימה לגילאי ואופי המסיבה. עורכות את השולחן במפה אסתטית, כלים ושאר חומרים. 

** עמדה בקבלת פנים- תופעל במהלך 15-20 הדקות 

הראשונות וזה זמן מצויין עבור הבנות להתאקלם, לנשנש, לפטפט ולהנות מהפינוקים... העמדות לבחירה כוללות עמדות איפור, עיטורי גוף מנצנצים, עמדת לק ועמדת קעקועים.

**נערוך את טקס העוגה, הבעת משאלה, חיבוקים ונשיקות.

 

הזמנת סדנת מוצרי טיפוח

להזמנת סדנת מוצרי טיפוח ליום הולדת ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר בטלפון 050-5733431.

 מסיבת יופי וטיפוח, עצות שימושיות - והמון איפור.....

ההפעלה כוללת סדנא, משחק העצמה, מסיבת ריקודים סוחפת ועוד... 

(מתאים לנערות ולנשים)

אבקת פיות עורכת סדנאות איפור לנערות מקצועיות, מלמדות ומהנות כחלק ממסיבת יום הולדת או במסגרת כול פעילות מאורגנת אחרת. סדנאות אלו יעניקו לנערות זמן איכות, הנאה ופינוק של טיפוח, איפור ויופי עם שלל עצות שימושיות בתחום לחיי היומיום שלהן.

 

חשיבותה של סדנת איפור לנערות

 

גיל ההתבגרות הינו תקופה מיוחדת בחיי הנערות בו הן מגלות את נשיותן וחפצות להביאה לכדי ביטוי, בדיוק כמו נשים בוגרות ומטופחות המקיפות אותן בחייהן ובאמצעי המדיה השונים. צרכים אלו מסופקים בסדנת איפור לנערות שאנו מציעות הנותנות להם ביטוי באופן נכון ומהנה, שמחמיא לנערה, מבליט את יופייה הטבעי, ותורם להעלאת בטחונה והדימוי העצמי שלה. מטרות אלו מושגות באמצעות סל כלים בסיסי אודות כללי איפור וטיפוח הנכונים לנערות.

 

סדנת איפור מקצועית

 

לכול סדנת איפור לנערות אנו מגיעות עם גישה מקצועית והרבה ידע וניסיון בתחום האיפור, ובאיפור נערות במיוחד. בסדנא יוצבו עמדות איפור אישיות לכול משתתפת הכוללות מראות עומדות וחומרי איפור אישיים, אשר מכילות בין היתר ערכות של צלליות, מגוון סוגי מברשות, אודמים וסמקים. כמו כן, המשתתפות בסדנה מוזמנות להביא מהבית את תיק האיפור האישי שלהן.

 

תכני סדנת האיפור

 

סדנת איפור שאנו מציעות לנערות תענה על חלומן ללמוד לטפח את עצמן ולהעצים את חזותן, וזאת באופן המתאים לגילן. בין היתר אנו נלמד את הבנות:

כיצד להתאפר באופן נכון ומאוזן בין כול חלקי הפנים.

בחירה והתאמה נכונה של צבעים ואיפור בהתאם לגוון עורן וצורת פניהן.

הכרת סגנונות שונים של איפור החל מאיפור פשוט ליום יום, ועד לאיפור ייחודי ומחמיא לאירועים ומסיבות.

לימוד יסודות האיפור ויישומו עם שלבים נכונים, לרבות השמת מייק אפ, פודרה, צלליות, מסקרה ואודם.

עצות בתחומי טיפוח אישי - כולל שימוש ומריחת קרמים ושימוש נכון בבשמים.

התנסות אישית - על ידי איפור עצמי המלווה בתמיכה, הדרכה וייעוץ מקצועי.

עם תיק האיפור האישי שהנערות הביאו מהבית הן ילמדו כיצד להפיק את התוצאות הטובות והמחמיאות ביותר.

 

הזמנת סדנת איפור לנערות

 

להזמנת סדנת איפור לנערות ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר  בטלפון 050-5733431. חשוב להדגיש כי אנו פועלות באופן רגיש, מקצועי ומודע לרגישויות הקשורות באיפור וטיפוח בכלל, ובגיל ההתבגרות בפרט. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה, ולסייע בתכנון הסדנא בהתאמה להרכב וגילאי המשתתפות.

ילדת פרחים? בואי ליצור... להריח ניחוחות מהטבע....ולצלילי נעימות-לשזור עבורך כתר פרחים יפהפה.... בנות שוזרות.

ההפעלה כוללת סדנא, משחק העצמה, מסיבת ריקודים סוחפת ועוד 

מתאים מגיל 8 ומעלה.

 

שזירת זר פרחים יפהפה לראש, ציוד אישי לכל משתתפת

כל משתתפת תשזור עפ״י טעמה האישי.

משחק העצמה שכולו סובב סביב החוגגת ובהשתתפות כל החברות. מבטיחות לכן שתגלו דברים חדשים...

מסיבת ריקודים סוחפת - מוסיקה הכי עדכנית שיש

 

  סדנת שזירת פרחים ליום הולדת 

 

בסדנת שזירת פרחים נריח, נבחר, נסדר ונעצב כתר פרחים יפהפה... הסדנא מתבצעת סביב שולחן, הפרחים נגישים, ההנחיה מתבצעת תוך כדי הדגמה. הבנות תלמדנה כיצד לעבוד לפי שלבים ובצורה עצמאית תןך ליווי ותמיכה. ניתן ליצור . בסיום הסדנא, כל משתתפת יוצאת עם עם כתר פרחים טבעיים יפה וריחני, ארוז יפה. לכל משתתפת כלי עבודה אסטטיים אישיים. הסדנא מועברת באוירה נעימה וזורמת, עם מוסיקת רקע נעימה... לעיתים קרובות הבנות מפזמות שירים ויוצרות וזה תענוג לעיניים ולהרגשה!! הסדנא הגיעה לסיומה - אבל.... רגע! החגיגה רק מתחילה!!  משחק העצמה, צילומי אופנה על השטיח האדום, מסיבת ריקודים סוחפת ועוד הפתעות מגניבות, משמחות ומגבשות. 

 

הפקת סדנת שזירת פרחים ליום הולדת

סדנת שזירת פרחים מורכבת מהפקת יום הולדת מקיפה ושלמה על  מרכיביה ותכניה. 

**שליחת הזמנה אישית ומעוצבת המתאימה להלך הרוח של מסיבת יום הולדת פרחונית

**קניית הפרחים הטריים ביותר, העמידים ביותר ליצירת כתר מרשים. הזר יפהפה גם כשהפרחים מתייבשים וניתן לתלות על הקישר כקישוט. 

 

**ארגון מקום המסיבה - בין אם בבית,  בחצר או בחדר הדיירים, אנו דואגות ליצירת אווירה מתאימה, מערכת סאונד והגברה, ומוסיקה עדכנית המתאימה לגילאי ואופי המסיבה. עורכות את השולחן במפה אסתטית, כלים ושאר חומרים. 

** עמדה בקבלת פנים- תופעל במהלך 15-20 הדקות 

הראשונות וזה זמן מצויין עבור הבנות להתאקלם, לנשנש, לפטפט ולהנות מהפינוקים... העמדות לבחירה כוללות עמדות איפור, עיטורי גוף מנצנצים, עמדת לק ועמדת קעקועים

**נערוך את טקס העוגה, הבעת משאלה, חיבוקים ונשיקות.

 

הזמנת סדנת פרחים

להזמנת סדנת פרחים ליום הולדת ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר בטלפון 050-5733431.

הידעתן? האינדיאנים המציאו את לוכדי החלומות.  לפי האמונה, את לוכדי החלומות תולים על הקיר מעל ראש המיטה. הם נועדו ללכוד את החלומות הטובים שלנו, ודרך החוטים והנוצות "לטפטף" אותם אלינו בחזרה...

מעבר לאמונה, זהו קישוט יפהפה לחדר עם משמעות חיובית. עיצוב לוכד חלומות בגוונים פסטל רכים, חומרים עמידים ואיכותיים.

עם תום הסדנא, נשחק משחק העצמה שכולו סובב סביב החוגגת ובהשתתפות כל החברות. מבטיחות לכן שתגלו דברים חדשים...

מסיבת ריקודים סוחפת - מוסיקה הכי עדכנית שיש

רעיון נחמד הוא לשלב את הסדנא כחלק ממסיבת פיג׳מות מהנה.

 

סדנת לוכד חלומות

 

לכל משתתפת חישוק איכותי, ומגוון בדים, תחרות, סרטים, פרחים, פייטים.  התוצר הסופי שימושי, ייחודי רק להן! הסדנא מועברת באוירה נעימה וזורמת, עם מוסיקת רקע נעימה... לעיתים קרובות הבנות מפזמות שירים ועובדות וזה כיף!!  כל משתתפת תציג את פרי יצירתה. הסדנא הגיעה לסיומה - אבל.... רגע! החגיגה רק מתחילה!!  משחק העצמה, צילומים על השטיח האדום, מסיבת ריקודים סוחפת ועוד הפתעות מגניבות.

הפקת מסיבה מהחלומות

סדנת לוכד חלומות מורכבת מהפקת יום הולדת מקיפה ושלמה על  מרכיביה ותכניה. ההפקה מתחילה בתכנון המותאם באופן אישי לילדה ומשפחתה:

**שליחת הזמנה אישית ומעוצבת המתאימה להלך הרוח של מסיבת יום הולדת עיצוב אופנה.

**ארגון מקום המסיבה - בין אם בבית,  בחצר או בחדר הדיירים, אנו דואגות ליצירת אווירה מתאימה, מערכת סאונד והגברה, ומוסיקה עדכנית המתאימה לגילאי ואופי המסיבה. עורכות את השולחן במפה אסתטית, כלים ושאר חומרים. 

**שתי עמדות קבלת פנים לבחירה - יופעלו במהלך 15-20 הדקות 

הראשונות וזה זמן מצויין עבור הבנות להתאקלם, לנשנש, לפטפט ולהנות מהפינוקים... העמדות כוללות עמדות איפור, עיטורי גוף מנצנצים, עמדת לק ועמדת קעקועים

**נערוך את טקס העוגה, הבעת משאלה, חיבוקים ונשיקות.

 

הזמנת יום הולדת לוכד חלומות

ליום הולדת מושקע ומהנה ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר בטלפון 050-5733431.

מתחשק לך ללבוש פריט אופני ייחודי שאין לאף אחת?

את מוזמנת לעצב אותו בעצמך.מגוון רעיונות ואפשרויות לעיצוב מיוחד ויצירתי... (מתאים לגילאי 8 ומעלה)

עיצוב פריט אופנה איכותי לבחירת החוגגת: כובע מצחיה / גופייה / משקפי שמש או תיק שרוכים....

מגוון חומרים עשיר, אביזרי עיצוב מיוחדים ומקוריים, רעיונות מגניבים

כל משתתפת תעצב עפ״י טעמה האישי 

משחק העצמה שכולו סובב סביב החוגגת ובהשתתפות כל החברות. מבטיחות לכן שתגלו דברים חדשים...

מסיבת ריקודים סוחפת - מוסיקה הכי עדכנית שיש

 

סדנת מעצבות צעירות

 

מגוון עשיר של חומרים, אביזרים, בדים, תחרות, סרטים, פפיונים, כפתורים, פונפונים, פטצ׳ים ועוד.... הבנות תעצבנה את הפריט כאוות נפשן. התוצר הסופי שימושי, ייחודי רק להן! הסדנא מועברת באוירה נעימה וזורמת, עם מוסיקת רקע נעימה... לעיתים קרובות הבנות מפזמות שירים ומעצבות וזה כיף!! וברוח האופנתית, כל משתתפת תציג את פרי יצירתה. הסדנא הגיעה לסיומה - אבל.... רגע! החגיגה רק מתחילה!!  משחק העצמה, צילומים על השטיח האדום, מסיבת ריקודים סוחפת ועוד הפתעות מגניבות.

הפקת יום הולדת עיצוב אופנה

סדנת מעצבות צעירות מורכבת מהפקת יום הולדת מקיפה ושלמה על  מרכיביה ותכניה. ההפקה מתחילה בתכנון המותאם באופן אישי לילדה ומשפחתה:

**שליחת הזמנה אישית ומעוצבת המתאימה להלך הרוח של מסיבת יום הולדת עיצוב אופנה.

**ארגון מקום המסיבה - בין אם בבית,  בחצר או בחדר הדיירים, אנו דואגות ליצירת אווירה מתאימה, מערכת סאונד והגברה, ומוסיקה עדכנית המתאימה לגילאי ואופי המסיבה. עורכות את השולחן במפה אסתטית, כלים ושאר חומרים. 

**שתי עמדות קבלת פנים לבחירה - יופעלו במהלך 15-20 הדקות 

הראשונות וזה זמן מצויין עבור הבנות להתאקלם, לנשנש, לפטפט ולהנות מהפינוקים... העמדות כוללות עמדות איפור, עיטורי גוף מנצנצים, עמדת לק ועמדת קעקועים

**נערוך את טקס העוגה, הבעת משאלה, חיבוקים ונשיקות.

 

הזמנת יום הולדת מעצבות אופנה

ליום הולדת מושקע ומהנה ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר בטלפון 050-5733431.

 יום הולדת מתוק והוא רק מתחיל ביצירה...

סדנת בצק סוכר צבעונית וטעימה פיסול בבצק סוכר על גבי קאפקייק, תצוגת היצירות, משחק העצמה ומסיבת ריקודים מתוקה 

מומלץ מגילאי 6 ומעלה. 

חובבות מתוק? נהנות מיצירות?  מסיבת יום הולדת בצק סוכר משלבת סדנא יצירתית וטעימה,  הפעלה,  משחק , ריקודים ובקיצור מסיבה אמיתית שבסיומה כל משתתפת יוצאת עם עיצוב פרי ידיה על גבי קאפקייק באריזה. 

 

הפעלות לסדנת בצק סוכר

 

הבנות תלמדנה כיצד לעבוד עם בצק הסוכר ותחוונה עבודה עצמאית עם תמיכה וליווי שלנו. את האובייקט לפיסול תבחר ילדת יום ההולדת ויחד, תוך הדרכה והנחייה, נפסל כולנו את האובייקט.  לכל משתתפת סינר בד לבן וכלי עבודה אסטטיים, חומרים, עוגת קאפקייק בתבנית מהודרת.  הסדנא מועברת באוירה נעימה וזורמת, עם מוסיקת רקע נעימה... לעיתים קרובות הבנות מפזמות שירים ומפסלות וזה כיף!! יצירות בצק הסוכר ייארזו באריזת צילופן אישית עם סרט  וברוח יום ההולדת המתוק כל משתתפת תציג את פרי יצירתה. הסדנא הגיעה לסיומה - אבל.... רגע! החגיגה רק מתחילה!!  משחק העצמה, צילומים על השטיח האדום, מסיבת ריקודים סוחפת ועוד הפתעות מגניבות, משמחות וכמובן מתוקות. 

 

הפקת יום הולדת בצק סוכר

סדנת בצק סוכר לילדים מורכבת מהפקת יום הולדת מקיפה ושלמה על  מרכיביה ותכניה. ההפקה מתחילה בתכנון המותאם באופן אישי לילדה ומשפחתה:

**שליחת הזמנה אישית ומעוצבת המתאימה להלך הרוח של מסיבת יום הולדת מתוקה.

**ארגון מקום המסיבה - בין אם בבית,  בחצר או בחדר הדיירים, אנו דואגות ליצירת אווירה מתאימה, מערכת סאונד והגברה, ומוסיקה עדכנית המתאימה לגילאי ואופי המסיבה. עורכות את השולחן במפה אסתטית, כלים ושאר חומרים. 

**שתי עמדות קבלת פנים לבחירה - יופעלו במהלך 15-20 הדקות 

הראשונות וזה זמן מצויין עבור הבנות להתאקלם, לנשנש, לפטפט ולהנות מהפינוקים... העמדות כוללות עמדות איפור, עיטורי גוף מנצנצים, עמדת לק ועמדת קעקועים

**נערוך את טקס העוגה, הבעת משאלה, חיבוקים ונשיקות.

 

הזמנת יום הולדת בצק סוכר

להזמנת יום הולדת בצק סוכר מתוק, מושקע ומהנה ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר בטלפון 050-5733431.